هیات رزمندگان اسلام شهرستان دزفول:
فرمانده سپاه خوزستان: اگر شهدای مدافع حرم نبودند چه کسی می توانست جلوی پیشروی داعش را بگیرد

فرمانده سپاه استان خوزستان با بیان اینکه هیچ کدام از ارتش های کلاسیک جهان توان ایستادگی در برابر داعش را نداشتند گفت: اگر شهدای مدافع حرم نبودند امروز کشور وضع دیگری داشت.

سردارحسن شاهوارپور دریادواره سردارشهید حاج حسین سعادت خوا که درحسینیه ثارالله دزفول برگزارشد ؛ باذکر خاطراتی ازاین فرمانده دلاورفاتح نبل والزهرا درسوریه گفت:شهدای مدافع حرم جوانی را برداشتند و رفتند و شهید شدند و اگراین عزیزان نبودند، انقلاب اسلامی ایران و شیعه در کل دنیا راه دیگری می رفت.

وی با بیان اینکه دشمن در تلاش است تا فرهنگ مجاهدت و شهادت را کمرنگ کند، افزود: دشمنان از خون‌های پاک شهدا که در مسیر تعالی اسلام و انقلاب اسلامی بر زمین می‌ریزند، واهمه دارند.
فرمانده سپاه استان خوزستان اظهارکرد: امروز حرم حضرت زینب (س) پایگاهی برای پرورش سربازان امام زمان (عج) شده است و اگر مدافعان حرم که دفاع از حریم اهل بیت (ع) و حریم قرآن را سرلوحه کار خود قرار داده‌اند، نبودند شرایط ما اینگونه نبود

دبیر یادواره سردارشهید حاج حسین سعادت خواه نیز دراین مراسم ضمن گرامیداشت شهدای مدافع حرم، گفت: شهدای ما به خاطر هوشمندی، زمان‌شناسی و بصیرت در زمره مؤمنان صالح بودند که به میدان درگیری با دشمنان حق شتافتند و جان خود را نثار کردند.

سید عزیزاله پژوهیده به نقش رهبری در منطقه اشاره کرد و افزود: اندیشه‌ها و ایده‌هایی که دشمنان نظام و انقلاب در قالب تفکر تروریستی دنبال می‌کنند، هنوز از بین نرفته است و شرط توفیقات ما فقط و فقط تبعیت محض از مقام معظم رهبری است.

وی یادآور شد: ما معتقدیم که مقام معظم رهبری پرچم را به دست گرفتند و امروز یاران رهبری که همان یاران باوفای امام عصر (عج) هستند صف کشیدند و با وجود همین رهبری است که بسیار مقتدر هستیم.

مدیراجرایی رزمندگان اسلام شهرستان دزفول، پیام چنین یادواره‌هایی را تداوم راه شهدا دانست و افزود: کسانی که در راه خدا به شهادت می‌رسند در بهشت جاودان می‌شوند؛ زیرا خداوند مشتری شهداست.

پژوهیده گفت: شهدای مدافع حرم نه بی حساب آمدند و نه به حساب رفتند چراکه پرونده آنان را کسی امضا کرده بود که نزد خداوند متعال جایگاه رفیعی دارد.

دبیر یادواره سردارشهید سعادت خواه، با یادآوری شهدای هشت سال دفاع مقدس و دوران انقلاب اسلامی اظهار کرد: پدران و مادران شهدای هشت سال دفاع مقدس امروز به وضوح می بینند که راه فرزندان شهیدشان بدون رهرو نمانده است.

وی با تاکید بر اینکه هرکس در ادامه این مسیر وظیفه ای برعهده دارد گفت: بدون تردید هرکس باید متناسب با ظرفیت و توان خود در استمرار این مسیر نورانی تلاش کند.

پژوهیده اظهار داشت :اگر به فکر آرمان شهدا باشیم فقط برگزاری یادواره در حق شهدا کافی نیست و باید برای اینکه بتوانیم دینمان را در قبال شهدا ادا کنیم باید به آرمان و راه شهدا دل ببندیم و در جهت آرمان آن ها قدم برداریم و آرمان آن ها چیزی جز ولایت مداری مطلق و تسلیم نشدن در برابر صاحبان سیم و زر نیست.

 

 


تنظيم : مدیر
[ موضوع ] : آرشیو صوت و تصویر, برنامه های هیئت, جدید ترین ها, ویژه2
[ برچسب ها ] :

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)